BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK

Pracovní místo ( BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Způsob kontaktu uchazeče:
- telefonicky Jana Čvančarová 724 070 071 (PO - PA od 8:00 do 16:00h),
- email: jana.cvancarovaatsecuritas.cz

Možné i na DPČ.

Pracovní doba: dle domluvy

Místo výkonu práce: Kraslice, Hraničná 11
Volné místo bezpečnostní pracovník pro lokalitu Kraslice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

Pracovníci v oblasti prodeje Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 608 343 119 v době Po a ST od 8,00 - 12,00 hod. (životopis s sebou) Ostatní zájemci volat a domluvit pohovor na tel.č. 608 343 119 v době Po a ST od 8,00 - 12,00 hod. ...
PVVCO s.r.o. Kadaň, Inzerováno včera

zástup vedoucího prodejny Přijmeme do prodejny U Labužníka v OC Kaufland Žatec, Kadaňská 3034 zástupce vedoucího prodejny do úseku prodeje uzenin a lahůdek. Jedná se o pultový prodej. Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou v čistém a pěkném pracovním prostředí, bez ...
TALOCONER s. r. o. Žatec, Inzerováno včera

prodavač/ka Přijmeme do prodejny U Labužníka v OC Kaufland Žatec, Kadaňská 3034 prodavačku do úseku prodeje uzenin a lahůdek. Jedná se o pultový prodej. Předchozí zkušenosti nejsou požadovány, postačuje základní vzdělání. Nabízíme pracovní poměr na dobu ...