BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK

Pracovní místo ( BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Způsob kontaktu uchazeče:
- telefonicky Jana Čvančarová 724 070 071 (PO - PA od 8:00 do 16:00h),
- email: jana.cvancarovaatsecuritas.cz

Možné i na DPČ.

Pracovní doba: dle domluvy

Místo výkonu práce: Kraslice, Hraničná 11
Volné místo bezpečnostní pracovník pro lokalitu Kraslice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

Cukrář/ka - pečení lázeňských oplatek Místo výkonu práce: Karlova 2455/38, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Vhodné i pro mladistvé. Pracovní doba: pracovní doba je určena podle druhu práce (pracovní týden je Po-Pá); u mazání a spékání 6:00-14:00 h, ...
OK ORTHOS, s.r.o. Cheb, Inzerováno před 2 dny

lakýrník a pomocná síla v přáškové lakovně, tryskání kovů Prášková lakovna v Horní Bříze přijme do pracovního poměru lakýrníka/ci pro práškové lakování. Praxe je výhodou,ne podmínkou. Volné místo lakýrník a pomocná síla v přáškové lakovně, tryskání kovů pro lokalitu Horní Bříza.
Karsell s.r.o. Horní Bříza, Inzerováno před 3 dny

učitel/ka do školy zřízené podle §16 odst. 9 školského zákona, škola pro žáky se Místo výkonu práce. ZŠ a MŠ, Petra Jilemnického 1995, Tachov Vysokoškolské vzdělání + speciální pedagogika, zkušenost se vzděláváním žáků se středně těžkým, těžkým mentálním postižením a souběžným postižením více vadami. Kvalifikační požadavek dle ...
Základní škola a Mateřská škola, Tachov, Petra Jilemnického 1995 Tachov, Inzerováno před 3 dny