Automechanik do střediska Údržba autobusů

Pracovní místo ( Automechanik do střediska Údržba autobusů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Koželužská č.p. 563/1, Olomouc. Nástup možný ihned.

POŽADUJEME: střední odborné vzdělání - vyučení v oboru (automechanik, mechanik strojů a zařízení, opravář zemědělských strojů, apod.), praxe v opravách autobusů a nákladních automobilů výhodou, odbornost, manuální zručnost, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl