laborant/ka mokré laboratoře

Pracovní místo ( laborant/ka mokré laboratoře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- SŠ s textilním zaměřením výhodou, praxe není nutná, zaučíme - vhodné pro absolventy, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost, iniciativa, schopnost pracovat v kolektivu, flexibilita, snaha učit se novým věcem
- výstupní kontrola materiálů produkce Pleas
- prac. doba 5:30-13:30 hod. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Zdravotní laboranti mzda dle praxe, ubytování, stravování, podniková rekreace, penzijní připojištění Volné místo zdravotní laboranti pro lokalitu Slapy.
Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Slapy, Inzerováno včera

zubní technik/technička Požadujeme: min. praxe 7 let ve fixní a snímatelné protetice; účast na školení; preciznost; spolehlivost; čistý trestní rejstřík; ŘP skup. B; nekuřák; Nabízíme: práci v laboratoři s 18-ti letou tradicí; možnost dalšího odborného vzdělávání; plný ...
Tomáš Chlebec Jindřichův Hradec, Inzerováno před 5 dny

Chovatel/ka laboratorních zvířat - laborant/ka První kontakt: Jan Zábský tel.: 777 798 168, pondělí - čtvrtek 7:30 - 9 hod e-mail: zabsky@meditox.eu - CV (lze zaslat i na adresu zaměstnavatele), osobně: v sídle firmy pondělí - čtvrtek 7:30 - 9 hod. Očekáváme: vzdělání zaměřené - ...
MediTox s.r.o. Konárovice, Inzerováno před 5 dny