METRO COMPANY s.r.o.

manager velkoobchodního prodeje

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce:
- péče o přidělené portfolio značek
- komunikace s odběrateli a dodavateli
Požadavky:
- ŘP sk. B
Nástup možný ihned.
Volné místo manager velkoobchodního prodeje pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: manager velkoobchodního prodeje

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: METRO COMPANY s.r.o.
Ulice: Skladová 558
Město: Plzeň
PSČ: 326 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kontakt:
E-mail: Kontakt:
Telefon: +420 777 226 352

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: METRO COMPANY s.r.o.