vedoucí pobočky Tesco finančních služeb Plzeň

Pracovní místo ( vedoucí pobočky Tesco finančních služeb Plzeň ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Životopis zasílejte na e-mail: petr.lavickyathomecredit.cz
Pokud hledáte jistotu, dobře placenou práci a už netoužíte po každodenním tlaku nadřízeného, pak hledáme do našeho týmu právě Vás.
Povedete samostatně pobočku, budete nápomocni stávajícím i novým klientům s financemi a zprostředkováním ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Management

Další volná místa

vedoucí montáže Požadujeme min SŠ vzdělání technického směru, zodpovědnost za vedení montáže, jakož i za uvedení do provozu, znalost AJ/NJ, flexibilita, spolehlivost, odolnost vůči stresu. Nabízíme zajímavou a perspektivní práci, zázemí silné zahraniční ...
ProMinent Systems spol. s r.o. Blovice, Inzerováno včera

VEDOUCÍ STRATEGICKÝCH NÁKUPČÍCH | AŽ 100 000 KČ Strategický nákup je Vaším denním chlebem a nebojíte se vést malý tým nákupčích?
Grafton Recruitment s.r.o. Dobříš, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Grafton Recruitment s.r.o. Dobříš, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny