Účetní

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Možné i pro OZP
Náplň práce: Zpracování účetní agendy
Požadujeme: SŠ vzdělání, praxe alespoň 2 roky.
Volné místo účetní pro lokalitu Plzeň.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Finanční účetní místo výkonu práce: průmyslová zóna triangle Žatec Náplň práce na dané pozici: Zpracování podvojného účetnictví v přidělených oblastí Spolupráce na měsíčních, čtvrtletních a ročních uzávěrkách Další administrativní práce ve finančním ...
GESTAMP LOUNY s.r.o. Velemyšleves, Inzerováno před 2 dny

účetní všeobecná + mzdy Místo výkonu práce: Kokořov č.p. 24 Zaměstnanecké výhody: - 13. plat - zajištěné stravování - zaškolení zajistíme, minimální praxe podmínkou Volné místo účetní všeobecná + mzdy pro lokalitu Všeruby.
PALIS Plzeň, spol. s r.o. Všeruby, Inzerováno před 2 dny

účetní - fakturant místo výkonu práce: Úherce 1 samostatná účetní, fakturant, znalostiveškeré firemní administrativy, skladové hospodářství Zájemci hlaste se na email: suchankova@biopreparaty.eu Volné místo účetní - fakturant pro lokalitu Úherce.
BIOPREPARÁTY, spol. s r.o. Úherce, Inzerováno před 2 dny