CEREPA, a.s.

Strojvedoucí papírenského stroje

Odeslat

Pracovní náplň
Předem nutný telefonický kontak!
Volné místo strojvedoucí papírenského stroje pro lokalitu Červená Řečice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Strojvedoucí papírenského stroje

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: CEREPA, a.s.
Ulice: 107
Město: Červená Řečice
PSČ: 394 46

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Šlapáková
E-mail: lenka.slapakova@cerepa.cz
Telefon: +420 728 567 548

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CEREPA, a.s.