učitel ICT (informatiky) a koordinátor ICT techniky

Pracovní místo ( učitel ICT (informatiky) a koordinátor ICT techniky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt: Ing. Zdeněk Pavlík, tel: 543424520,601576040, e-mail: pavlikatjilova.cz
Nástup ihned.

Hledáme učitele ICT (informatiky) a koordinátora ICT techniky ve střední školu. Kvalifikační předpoklady podle z. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících (DPS).
Platová třída 12 dle náplně ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Učitelé na 2. stupni základních škol Pracoviště: Školní 195, 696 17 Dolní Bojanovice. Nejlépe aprobace zeměpis či občanská výchova. Kontakt na tel. 518 373 121, 728 508 840, na mail: reditel@zsdolboj.cz i osobně. Volné místo učitelé na 2. stupni základních škol pro lokalitu Dolní ...
Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice, okres Hodonín příspěvková organizace Dolní Bojanovice, Inzerováno před 3 dny

Učitel / učitelka v MŠ Požadujeme: kladný vztah k dětem Volné místo učitel / učitelka v mš pro lokalitu Šlapanice.
Mateřská škola Zahrádka sv. Františka Šlapanice, Inzerováno před 3 dny

Pečující osoba do dětské skupiny pro děti od 1,5 roku do 6 let Způsob prvního kontaktu: e-mailem. Náplň práce: opéče o děti ve věku 1,5 - 6 let na plný/zkrácený úvazek v příjemném prostředí dětské skupiny 10 dětí Požadavky na odbornou způsobilost (stačí splnit alespoň 1 z těchto kritérií dosaženého ...
Mateřské Centrum Balónky, o.s. Blažovice, Inzerováno před 4 dny