učitel ICT (informatiky) a koordinátor ICT techniky

Pracovní místo ( učitel ICT (informatiky) a koordinátor ICT techniky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt: Ing. Zdeněk Pavlík, tel: 543424520,601576040, e-mail: pavlikatjilova.cz
Nástup ihned.

Hledáme učitele ICT (informatiky) a koordinátora ICT techniky ve střední školu. Kvalifikační předpoklady podle z. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících (DPS).
Platová třída 12 dle náplně ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Učitel/ka 1. stupeň ZŠ POŽADAVKY: vzdělání VŠ, splnění kvalifikačních podmínek pro učitelství na 1 stupni ZŠ, znalost AJ na úrovni B2, pozitivní vztah ke sportu a informatice POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou s možností prodloužení až na dobu neurčitou, vhodné i pro ...
Základní škola a Mateřská škova HABROVANY, příspěvková organizace Habrovany, Inzerováno před 2 dny

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách Požadavky: Rodilý mluvčí AJ Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Volné místo lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách pro lokalitu Brno.
S.I.E. SERVICE IN INTERNATIONAL EDUCATION, organizační složka Brno, Inzerováno před 2 dny

Učitel/ka mateřské školy První kontakt: telefonicky, e-mailem Vzdělání učitelství pro mateřské školy, praxe v mateřské škole výhodou, zájem o lesní pedagogiku Místo výkonu práce: Březina u Křtin Volné místo učitel/ka mateřské školy pro lokalitu Březina (dříve okres ...
Lesní mateřská škola Dobroděj, z.s. Březina (dříve okres Blansko), Inzerováno před 3 dny