správce ICT

  • Brno

Pracovní místo ( správce ICT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Písemné přihlášky do přijímacího řízení, doplněné profesním životopisem s uvedením délky praxe a kopiemi dokladů o vzdělání, přijímá ekonomicko-správní oddělení Fakulty chemické VUT v Brně, Purkyňova 464/118, 612 00 Brno , nejpozději do 30. září 2017.
Pracovní náplň:
- správa a údržba PC, notebooků a jiných zařízení v počítačové síti
- administrace uživatelských aplikací
- podpora koncových uživatelů
- správa souborového systému v prostředí Microsoft Active Directory
- správa tiskových služeb
- nákup výpočetní techniky
Kvalifikační požadavky:
- SŠ technického směru
- znalost prostředí Microsoft Windows
- zkušenosti se správou IT služeb vítány
Samostatnost, technická zdatnost, schopnost zhodnotit situaci a navrhovat řešení, aktivní přístup k řešení operativních požadavků, zodpovědnost, ochota se učit. Komunikativnost a schopnost spolupracovat se studenty a mladými lidmi, flexibilita.
Platové podmínky dle délky praxe a vnitřního mzdového řádu. K tarifní mzdě je možnost osobního příplatku.
Nástup od 16. 10. 2017 nebo dle dohody.
Volné místo správce ict pro lokalitu Brno.