ČEVAK a.s.

LABORANT/KA

Odeslat

Pracovní náplň
LABORANT/KA - Místo výkonu práce: Beroun. Požadavky: ŘP sk. B, vzdělání v chemickém oboru nebo víceletou praxi v oboru. Zaměstnanecké výhody: možnost prodloužení pracovní smlouvy, stravenky. Kontakt: e-mailem, telefonicky (Po-Pá 8:00-19:00 hod.).
Volné místo laborant/ka pro lokalitu Beroun.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: LABORANT/KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: ČEVAK a.s.
Ulice: Mostníkovská 255
Město: Beroun
PSČ: 266 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Lucie Hybšová
E-mail: Ing. Lucie Hybšová
Telefon: +420 606 666 912

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ČEVAK a.s.