Vězeňská služba České republiky Vychovatel/ka

Vychovatel/ka

Odeslat

Pracovní náplň
V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: lrezova@vez.vse.justice.cz
nebo volat na tel.č.: 474 697 222 nebo 720 071 296 a domluvit pohovor

Místo výkonu práce - Vězeňská služba České republiky - Věznice Všehrdy, Všehrdy č.p. 3, 430 01 Chomutov 1

Požadujeme - pedagogické vzdělání, min. Bc., trestní bezúhonost, praxe vítána, flexibilita,
Vzhledem k charakteru práce vhodné spíše pro muže.

Nabízíme - dovolená 25 dní, 5 dní dodatkové dovolené,5 dní indispozičního volna, čerpání FKSP, stravování, zaměstnanecká posilovna
Mzdové hodnocení od 22.000,- Kč - dle praxe možno i vyšší.
Volné místo vychovatel/ka pro lokalitu Všehrdy.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vychovatel/ka

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky
Ulice: 3
Město: Všehrdy
PSČ: 430 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Lucie Rézová
E-mail: Bc. Lucie Rézová
Telefon: +420 474 697 222,720 071 296

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vězeňská služba České republiky