obráběč CNC

  • Dobřany

Pracovní místo ( obráběč CNC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: obrábění finálních dílů a polotovarů z vysokoteplotních plastů, kontrola a měření dílů
Požadujeme: spolehlivost, přesnost, samostatnost, flexibilitu, odpovědnost, chuť pracovat a učit se novým věcem, SOU/SŠ strojního zaměření, znalost čtení výkresové dokumentace a praxe výhodou - ne podmínkou! Zájemce o práci zaučíme nebo budeme nápomocni při rekvalifikaci.
Nabízíme: práci ve stabilní a prosperující společnosti, 5 týdnů dovolené, stravenky a možnost závodního stravování, čisté a příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu, odpovídající platové ohodnocení dle předchozích zkušeností, bonusy, prémie, možnost uzavření pracovní smlouvy na dobu neurčitou, možnost závodního stravování, stravenky, bonusy a prémie dle osobního výkonu a firemních výsledků
Volné místo obráběč cnc pro lokalitu Dobřany.