referent/ka obchodního oddělení

  • Dobřany

Pracovní místo ( referent/ka obchodního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zájem o dotaci na SÚPM!
Náplň práce: komunikace se zákazníky, zodpovědnost za přijetí poptávky a průběh obchodního případu, zpracování objednávek, zakládání zakázek ve firemním SW, řešení případných stížností / reklamací ze strany zákazníka, reporting dle požadavků nadřízeného
Požadujeme: min. SŠ vzdělání, komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost a flexibilitu, znalost NJ nebo AJ výhodou, znalost MS Office.
Nabízíme: možnost závodního stravování, stravenky, bonusy a prémie dle osobního výkonu a firemních výsledků; po roce možnost prodloužení na neurčito, 20-30hodin týdně.
Zajemci pošlete svůj životopis.
Volné místo referent/ka obchodního oddělení pro lokalitu Dobřany.