Všeobecná účetní, vedoucí kanceláře

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Všeobecná účetní, vedoucí kanceláře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce a cíle pozice - samostatné vedení účetnictví, odpovědnost za chod kanceláře, kontakt se zákazníky, vyřizování objednávek a řešení reklamací, vystavování faktur a všech souvisejících dokumentů v rámci objednávkového procesu, vypracování cenových kalkulací, vyhotovování nabídek na produkty.
- Požadujeme - ukončené minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru, znalost účetnictví a souvisejících předpisů, znalost práce na PC, pokročilou znalost balíčku MS Office (Word, Excel, Powerpoint), znalost práce v program Fis výhodou, znalost AJ výhodou, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu
- Nabízíme - aktivní rozvíjející se pozice s možností seberealizace, nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- benefity - mobilní telefon, sleva na zboží
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: info@newgarden.cz
Volné místo všeobecná účetní, vedoucí kanceláře pro lokalitu Kroměříž.