údržbář ve směnném provoze

  • Lovosice

Pracovní místo ( údržbář ve směnném provoze ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: 8.května č.p. 189/15, 410 02 Lovosice 2.
Požadujeme:
- ÚSO, SO (technické obory výhodou)
- technická a manuální zručnost
- samostatnost, spolehlivost
- dobrý zdravotní stav
- základní znalost na PC
Náplň práce:
- obsluha strojního zařízení v rámci pozice údržbového operátora
- běžná údržba strojního a technologického zařízení
- preventivní údržba, kontrola a drobné opravy strojního zařízení v rámci požadovaných kompetencí
- 3 směnný - 4 směnný provoz
Nabízíme: prémie, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné závodní stravování, poukázky na služby a volný čas, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné životní pojištění, odměny při pracovních jubileích, akce pro zaměstnance.
První kontakt zaměstnavatele: e-mailem poslat životopis nebo telefonicky po - pá 7,00 - 15,00 hod.
Volné místo údržbář ve směnném provoze pro lokalitu Lovosice.