Okna Macek a.s.

dělník/ce ve výrobě AL

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Nádražní 1701, 696 03 Dubňany. Požadavky: manuální zručnost, logické a technické myšlení, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, časová flexibilita, perfektní zdravotní stav. Náplň práce: montáž hliníkových oken, dveří a garážových vrat. Obsluha CNC výhodou.
Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: prace@oknamacek.cz. Do předmětu zprávy napište DĚLNÍK AL
Volné místo dělník/ce ve výrobě al pro lokalitu Dubňany.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: dělník/ce ve výrobě AL

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Okna Macek a.s.
Ulice: Nádražní 1701
Město: Dubňany
PSČ: 696 03

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Romana Lungová
E-mail: Ing. Romana Lungová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Okna Macek a.s.