Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

dělník/ce ve výrobě AL

Pracovní místo ( dělník/ce ve výrobě AL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Nádražní 1701, 696 03 Dubňany. Požadavky: manuální zručnost, logické a technické myšlení, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, časová flexibilita, perfektní zdravotní stav. Náplň práce: montáž hliníkových oken, dveří a garážových vrat. Obsluha CNC výhodou.
Životopisy zasílejte ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Pomocní dělníci ve výrobě Kontakt e-mailem kunova.viera@du-mi.cz, telefonicky nebo osobně po telefonické domluvě (Na kopcích 112, Solnice). - aplikace ochranné transparentní fólie na osobní vozy - dotované ubytování. Volné místo pomocní dělníci ve výrobě pro lokalitu Kvasiny.
DU-MI CZ s.r.o. Kvasiny, Inzerováno včera

Dělníci v oblasti výstavby budov Výstavba budov - okres Zlín Zaměstnanec může být vyslán na pracovní cestu Osobní návštěva - Nivy 5358, 760 01 Zlín, výběrové řízeni bude se provádět v terminu: Každou středu od 9:00 - 11:00 hod. Volné místo dělníci v oblasti výstavby budov pro ...
Agristav s.r.o. Zlín, Inzerováno včera

Slévárenští dělníci Požadavky: praxe ve slévárně výhodou Výhody: možnost trvalého pracovního uplatnění, podnikové stravování s příspěvkem, dovolená 5 týdnů, 13-tý plat, podíl na hospodářském výsledku, příspěvek na životní pojištění. Zájemci o pracovní místo zasílat ...
HAMAG, spol. s r.o. Zlín, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit