Správce budov

  • Stráž nad Ohří

Pracovní místo ( Správce budov ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Julie Charvátová, tel.: 724 827 552, email: julie.charvatova@korunni.cz

Požadavky:
SŠ, případně vyučen v technickém oboru (stavebnictví, strojírenství), výhodou praxe jako správce budov, autorizace ve stavebnictv, trestní bezúhonnost, pečlivost, samostatnost, schopnost učit se novým věcem, znalost práce na PC /Word, Excel, Outlook, Autocad apod., ŘP sk. B.

Nabízíme zajímavou práci v potravinářském provoze při správě a údržbě budov
stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu

Místo výkonu práce: Stráž nad Ohří
Volné místo správce budov pro lokalitu Stráž nad Ohří.