Sirupář, Sanitátor potravinářských technologií

  • Stráž nad Ohří

Pracovní místo ( Sirupář, Sanitátor potravinářských technologií ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Julie Charvátová, tel.: 724 827 552, email: julie.charvatova@korunni.cz

Informace o pracovním místě:
o příprava polotovarů (sirupů) v potravinářském provoze, směnný provoz
o obsluha technologií spojených s výrobou sirupů
o obsluha úpravny vody
o obsluha plynové kotelny
o obsluha čistírny odpadních vod

Požadavky:
o vyučen nejlépe v technickém oboru
o SŠ vzdělání výhodou
o manuální zručnost, pečlivost, samostatnost
o schopnost učit se novým věcem
o základní znalost práce na PC /Word, Excel/
o ŘP sk. B, topičský průkaz IV.třídy a oprávnění k řízení VZV výhodou

Nabízíme:
- stravenky. týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu

Pracovní doba: 6:00 - 18:00, 18:00 - 6:00
Místo výkonu práce: Stráž nad Ohří
Volné místo sirupář, sanitátor potravinářských technologií pro lokalitu Stráž nad Ohří.