ÚČETNÍ

Pracovní místo ( ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ÚČETNÍ - nástup možný ihned

Kontakt: p. Petr Soukup, tel.: 777 100 918, e-mail: nakupatsovastavebni.cz

Práce spočívá ve vedení účetnictví, výplatách zaměstnanců, vedení agendy zaměstnanců - osobní karty apod.

Pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod
Místo výkonu práce: Loketská 389, Karlovy Vary - ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Věda a výzkum
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Mechanik Způsob kontaktu uchazeče: - emailem: ucetni.makar@volny.cz - telefonicky p. Zdeněk Makar 602 362 300 Upřesňující informace. - manuálně vzručného si zaškolíme, pokud nebude z oboru Pracovní doba: 7:00-14:00, 7:00-17:00 hodin (dle ...
Zdeněk Makar Sokolov, Inzerováno před 2 dny

Finanční účetní - NÁSTUP IHNED - 5 měsíční spolupráce Chcete získat zkušenosti v oblasti účetnictví? Zkuste to u nás. Pošlete nám svůj životopis. Vaším úkolem bude:
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

účetní Místo výkonu práce: Žatec a Průmyslová zóna Triangle. Pro rozjezd zcela nového projektu, s výkonem práce na průmyslové zóně Triangle a Žatci, hledáme účetní. Požadujeme: SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru. Praxe na obdobné pozici 3-5 let. Dobrá ...
Nexen Tire Europe s.r.o. Velemyšleves, Inzerováno před 5 dny