ÚČETNÍ

Pracovní místo ( ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ÚČETNÍ - nástup možný ihned

Kontakt: p. Petr Soukup, tel.: 777 100 918, e-mail: nakupatsovastavebni.cz

Práce spočívá ve vedení účetnictví, výplatách zaměstnanců, vedení agendy zaměstnanců - osobní karty apod.

Pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod
Místo výkonu práce: Loketská 389, Karlovy Vary - ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Věda a výzkum
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Účetní - podvojné účetnictví - zahraniční obchod - vhodné i pro zájemce v důchodu Kontakt: telefonicky nebo e-mailem Volné místo účetní pro lokalitu Všetaty.
Gammapal CZ s.r.o. Všetaty, Inzerováno před 3 dny

Finanční účetní Pro výrobní společnost v Klášterci obsazujeme pozici Finanční účetní !
Grafton Recruitment s.r.o. Klášterec nad Ohří, Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny

Účetní finanční a investiční Místo výkonu práce: Tovární 478, 351 34 Skalná. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení (příp. převedení na dobu neurčitou). Pracovní doba: pružná pracovní doba, jednosměnný provoz. Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou ...
LUKAS CZ spol. s r.o. Skalná, Inzerováno před 5 dny