Úředník/ce - referent/ka územního plánování odboru rozvoje a územního plánování

  • Ostrov

Pracovní místo ( Úředník/ce - referent/ka územního plánování odboru rozvoje a územního plánování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Úředník/ce - referent/ka územního plánování odboru rozvoje a územního plánování Městského úřadu Ostrov

Platové zařazení: 10. platová třída dle platné legislativy
Pracovní poměr: na dobu neurčitou
Předpokládaný nástup: Dle dohody
Místo výkonu práce: Městský úřad Ostrov (správní obvod obce s rozšířenou působností ve smyslu příslušné vyhlášky MV ČR)

Požadavky na uchazeče
. vysokoškolské nebo ÚSO vzdělání zaměřené na regionální a územní rozvoj, případně
. stavebního či jiného technického směru,
. pokročilá znalost práce s počítačem - textové, tabulkové programy, internet, grafické programy, GIS software,
. schopnost odborné, samostatné i týmové práce a vysokého pracovního nasazení,
. schopnost jednat s partnery (veřejnost, instituce),
. analytické a koncepční myšlení, systematičnost, flexibilita, kreativita, iniciativa,
. kvalitní písemný projev a formulační schopnosti,
. samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost,
. osobnostní předpoklady pro práci ve veřejné správě a schopnost dalšího vzdělávání,
. morální bezúhonnost, nepodjatost,
. řidičský průkaz skupiny „B“.

Výhodou je
. znalost platné legislativy v uvedeném oboru (stavební zákon, příp. správní řízení), praxe ve veřejné správě,
. praxe v oblasti územního plánování, územního a stavebního rozhodování, projektového řízení,
. orientace v technických dokumentacích, mapách, plánech, praxe s GIS nebo podobnými projektovými SW,
. odolnost vůči stresu, časová flexibilita.

Uchazeč podá na Městský úřad Ostrov písemnou přihlášku, která musí podle §7 odst. 4
zákona o úřednících obsahovat:
. název pracovní pozice,
. jméno,