Administrativní pracovník skladu (bez VZV)

  • Nučice

Pracovní místo ( Administrativní pracovník skladu (bez VZV) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:

* Příjem, skladování a kontrola zásilek
* Provádění denních inventur skladových zásilek
* Odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek
* Reporting vedoucímu skladu
* Řešení škodních údálostí
* Práce se skladovým terminálem - skenování zásilek
* Zajištění související dokumentace a evidence
* Práce ve dvousměnném režimu

Požadavky:

* Ochota, zodpovědnost a spolehlivost
* Časová flexibilita (ranní a odpolední směny)
* Praxe ve skladu na pozici skladník či administrativní podpora
* Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

* Zázemí stabilní společnosti
* Firemní benefity - stravenky v hodnotě 100 Kč
* Osobní ohodnocení, 13. mzda
* Zapracování pod vedením zkušených kolegů
* Dodatková dovolená, svozy firemním vozidlem na ranní i odpolední směnu
Pracoviště v Nučicích (Praha-západ)

Dostupnost MHD - 15 min ze stanice metro B Zličín zastávka Nučice pod Vinicí
Dostupnost vlakem ze Smíchovského nádraží
Dostupnost autem - po dálnici D5, exit Rudná u Prahy
Volné místo administrativní pracovník skladu (bez vzv) pro lokalitu Nučice.