Kvalitář výroby potravin

  • Žiželice

Pracovní místo ( Kvalitář výroby potravin ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt:
Šmídová Šárka DiS., tel.: 724 437 604, e-mail: ssmidova@crocodille.com

Co bude náplní vaší práce?
* kontrola primárních obalů surovin
* kontrola nezávadnosti surovin při příjmu a ve skladech
* kontrola práce zaměstnanců
* kontrola správného nastavení balícího a etiketovacího zařízení
* kontrola nastavení metaldetektoru
* stálá výstupní kontrola
* příprava vzorků pro deponáž a hodnocení
* zajištění funkčnosti nastavených kontrolních bodů HACCP ve svěřeném úseku
* zajištění a dodržení hygienických a výrobních procesů v souladu s normami BRC, IFS a pokyny specifikovanými v HACCP pro zajištění bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti výrobků
* reporting

Očekáváme:
* minimálně SŠ vzdělání v oborech: potravinářství, biotechnologie, biochemie, gastronomie nebo kvalita
* praxe v obdobném oboru velkou výhodou
* důslednost, spolehlivost, zodpovědnost
* uživatelské znalost na PC
* časovou flexibilitu
* chuť učit se novým věcem

Co vám můžeme nabídnout?
* zázemí české stabilní společnosti
* ubytování v blízkosti na firemní ubytovně hotelového typu
* strava a nápoje zcela zdarma bez omezení po celou dobu na směně
* příspěvek 5 000 Kč na stěhování
* náborový příspévek až 10 000 Kč
* příplatek za dochvilnost 1 000 Kč
* poukázky na masáže, práce v čistém potravinářském provo
Volné místo kvalitář výroby potravin pro lokalitu Žiželice.