Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje Všeobecná sestra na odběrový box Votice

Všeobecná sestra na odběrový box Votice

Odeslat

Pracovní náplň
Hledáme všeobecnou sestru na DPP pro odběrový box Votice, pracovní doba denně 7-9,30 hod, hodinová sazba 130,- Kč / hod
Volné místo všeobecná sestra na odběrový box votice pro lokalitu Benešov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Všeobecná sestra na odběrový box Votice

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje
Ulice: Máchova 400
Město: Benešov
PSČ: 256 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petra Zbořilová
E-mail: Petra Zbořilová
Telefon: +420 317 756 554

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje