Všeobecná sestra na odběrový box Votice

Pracovní místo ( Všeobecná sestra na odběrový box Votice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme všeobecnou sestru na DPP pro odběrový box Votice, pracovní doba denně 7-9,30 hod, hodinová sazba 130,- Kč / hod
Volné místo všeobecná sestra na odběrový box votice pro lokalitu Benešov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

ZÁMEČNÍK Náplň práce: činnosti související se zhotovením přípravků, nástrojů a částí strojů a zařízení ruční úpravou a opracování strojních součástí broušením, řezáním, sekáním, ohýbáním, rovnáním, vrtáním, řezáním závitů, slícováním a stehováním dílů; ...
ZVVZ MACHINERY, a.s. Milevsko, Inzerováno před 2 dny

DĚTSKÁ SESTRA, PORODNÍ ASISTENTKA Na odd. GPO přijmeme dětskou sestru, porodní asistentku. Požadujeme: SZŠ; VOZŠ; specializovanou způsobilost Nabízíme: příspěvek na stravné, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění Platové podmínky dle platných ...
Nemocnice Nymburk s.r.o. Nymburk, Inzerováno před 2 dny

VŠEOBECNÁ SESTRA Pracovní doba: nepřetržitý provoz (možnost práce i na zkrácený úvazek) Hrubá měsíční mzda: 25.000,- Kč (uvedená mzda je průměrná) Požadujeme: korektní, vstřícné chování a vystupování, schopnost samostatné a týmové práce, spolehlivost, ...
Nemocnice Písek, a.s. Písek, Inzerováno před 3 dny