ASISTENT/KA JEDNATELE A MARKETINGU

  • Nové Město pod Smrkem

Pracovní místo ( ASISTENT/KA JEDNATELE A MARKETINGU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás u nás čeká?
- samostatná práce a odpovědnost za hladkou organizaci, koordinaci a komunikaci mezi vedením společnosti, zaměstnanci a veřejností
- spolupráce s centrálním marketingem v Německu na regionálním marketingovém konceptu. Hlavním zaměřením je prezentace a image firmy jako regionálního zaměstnavatele.
- spolupráce s veřejností, tiskem a sociální sítí vyžaduje vysoký stupeň kreativity, loajality a proaktivního jednání.
- organizace a koordinace zákaznických návštěv a setkání, rezervace hotelů a restaurací.
- správa centrálního telefonního spojení a pošty

Co od Vás očekáváme?
- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
- plynulá znalost českého a německého jazyka slovem i písmem podmínkou, anglický jazyk výhodou
- pokročilé znalosti Microsoft Office
- výborné organizační schopnosti. Jste komunikativní a ceníte si vztahů s vedením firmy, kolegy, zákazníky a externími partnery.
- sociální sítě Vám nejsou cizí
- naplňuje Vás pracovat samostatně v malém týmu. Jste iniciativní, kreativní a cílevědomý/á.

Co Vám nabízíme?
- hlavní pracovní poměr s pružnou pracovní dobou
- firemní stravování a dovolenou navíc
- a další zaměstnanecké výhody (firemní akce a volnočasové aktivity, bezplatná výuka německého jazyka atd.)
Volné místo asistent/ka jednatele a marketingu pro lokalitu Nové Město pod Smrkem.