SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA STOMATOLOGICKÉ TECHNIKY

Pracovní místo ( SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA STOMATOLOGICKÉ TECHNIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA STOMATOLOGICKÉ TECHNIKY - pracoviště Hořice.
V případě zájmu pište na e-mail: festaatalesfesta.cz nebo volejte od 7.00-15.00 hod na tel.: 602163870 p. Festa.
Požadujeme ŘP skup. B, znalost AJ, slušné vystupování, bezúhonnost, vzdělání v oboru elektro, odborná způsobilost dle ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví
Výroba, provoz a řemesla