POJIŠŤOVACÍ ZPROSTŘEDKOVATEL/ ZPROSTŘEDKOVATELKA

Pracovní místo ( POJIŠŤOVACÍ ZPROSTŘEDKOVATEL/ ZPROSTŘEDKOVATELKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
4.10.2017 aktualizace/8.9.2017/SŠ s maturitou, obor vzdělání nerozhoduje. Pozice je vhodná i pro absolventy, i osoby s max. 2. stupněm ID, možnost zaučení.
Pojišťovací a jiné odborné služby pro klienty. Po zapracování lze i na přepážce. Bližší info, viz. tel a email. kontakt. Osobní schůzku nutno ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Strojírenští kovodělníci Pracoviště: Pražská 333/47, 67961 Letovice. Zkrácený prac. úvazek 30 hodin týdně. Práce přesčas a o víkendech. Prašné prostředí. Znalost čtení technické dokumentace. Znalost práce s ohraňovacími lisy. První kontakt telefonicky ÚT a ČT v době ...
Staves.cz, družstvo Letovice, Inzerováno včera

Svářeči Pracoviště: Pražská 333/47, 67961 Letovice. Zkrácený prac. úvazek 30 hodin týdně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Práce přesčas a o víkendech. Prašné prostředí. Znalost čtení technické dokumentace. Platný svářečský průkaz – ZK 135 1.1. První ...

zedník Pracoviště: Pražská 1827/66, 678 01 Blansko. Požadavky: ŘP sk. B. První kontakt telefonicky Po-Pá 8:00-15:30 hod. Volné místo zedník pro lokalitu Blansko.
HW System s.r.o. Blansko, Inzerováno včera