AJ Dent s.r.o.

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Odeslat

Pracovní náplň
kontakt: Galygina Irina, tel.: 702027088
Znalost A.J. a výhodou arménský a ruský
znalost PC
Volné místo recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: AJ Dent s.r.o.
Ulice: Přemyslovská 2845
Město: Praha
PSČ: 130 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Galigyna
Telefon: +420 702 027 088

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AJ Dent s.r.o.