Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group POJIŠŤOVACÍ ZPROSTŘEDKOVATEL / ZPROSTŘEDKOVATELKA

POJIŠŤOVACÍ ZPROSTŘEDKOVATEL / ZPROSTŘEDKOVATELKA

Odeslat

Pracovní náplň
30.11/8.9.2017 - pojišťovací a jiné odborné služby pro klienty, po zapracování lze pracovat i na přepážce. SŠ s maturitou/VŠ obor nerozhoduje, vhodné pro všechny věkové kategorie, i absolventi, znalost práce na PC, ŘP sk. B (výhodou). KONTAKT: sjednat schůzku předem na tel.: 724 488 302 , e-mail: jan.hajek@kooperativa.cz
Místo výkonu práce: Břeclav
Volné místo pojišťovací zprostředkovatel / zprostředkovatelka pro lokalitu Břeclav.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 01. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POJIŠŤOVACÍ ZPROSTŘEDKOVATEL / ZPROSTŘEDKOVATELKA

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Personalistika, lidské zdroje
Pozici nabízí: Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Ulice: 17. listopadu 3122
Město: Břeclav
PSČ: 690 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: RSDr. Jan Hájek
E-mail: RSDr. Jan Hájek
Telefon: +420 724 488 302

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group