STROJNÍK - BAGRISTA

Pracovní místo ( STROJNÍK - BAGRISTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
8.9.2017 - práce strojníka. I základní vzdělání, ŘP sk. B, strojnický průkaz. Možnost sjednat i DPČ, DPP. KONTAKT: Eisenwortová Yvona Ing., tel.: 604 257 413
Místo výkonu práce: štěrkovna Ch. N. Ves
Volné místo strojník - bagrista pro lokalitu Břeclav.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Obsluha strojní pily - dělení materiálu Pracoviště Hulín - Náplň práce: dělení kovového materiálu na strojních pilkách,měření hotových výrobků, běžná provozní údržba strojů - Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru výhodou, samostatnost a spolehlivost - Výhodou vazačský a jeřábnický ...
KM konsult s.r.o. Hulín, Inzerováno před 2 dny

Strojní manipulant Pracoviště Hulín - požadujeme: nižší střední odborné vzdělání/vyučení/SŠ vzdělání, řidičský průkaz sk. B, průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou, spolehlivost a pracovitost, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. - výhody: ...
PILANA MCT, spol. s r.o. Hulín, Inzerováno před 2 dny

Brusič/ka pro strojní broušení a rovnání, dobré spojení z/do Kroměříže Pracoviště Zborovice - Náplň práce: obsluha brusek ploch, měření hotových výrobků - Požadujeme - vzdělání nižší střední odborné, pozice je vhodná i pro absolventy, zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost - Nabízíme: 5. týdnů dovolené, závodní ...
KM konsult s.r.o. Zborovice, Inzerováno před 2 dny