Manipulanti - Operátoři výroby

  • Lešná

Pracovní místo ( Manipulanti - Operátoři výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MANIPULANTI - OPERÁTOŘI VÝROBY
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Oprávnění na VZV výhodou. Manuální zručnost na jemnou motoriku. Pečlivost a spolehlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: Jedná se o kumulovanou práci dle potřeby zaměstnavatele.
Manipulanti: příjem materiálu ze skladu, rozvoz materiálu k výrobním místům. Odvoz hotových výrobků.
Operátoři: kompletace dílů reproduktorů do automobilů.
NABÍZÍME: Příspěvky na dopravné, stravenky, flexipassy, dodatková dovolená, výkonnostní prémie, motivační příspěvky.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky Po-Pá od 8-14 hod. na čísle 556 674 011, e-mail: hpaprskarova@sonavox.cz
ov. 27.10.
Volné místo manipulanti - operátoři výroby pro lokalitu Lešná.