CSTfire s.r.o.

Servisní technik/čka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Výstavní 2937/132a, Ostrava - Vítkovice
V případě zájmu své strukturované životopisy zasílejte na office@cstfire.com

Náplň:
- prioritně servisní zásahy v České a Slovenské republice
- výroba automatických kotlů
- instalace technologie kotlů u zákazníků
- příprava výroby v sídle firmy, příprava servisních zásahů

Požadujeme:
- vyučení v technickém oboru (zámečník, strojní zámečník, mechanik)
- flexibilita,
- loajalita,
- manuální zručnost, technické myšlení
- dobrý zdravotní stav
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- svářečský průkaz výhodou (není nutností)
- ochota cestovat
- samostatnost
- znalosti a zkušenosti v oboru elektro - výhodou

Nabízíme:
- pracovní doba od 06:00 (bude upřesněno u pracovního pohovoru)
- pracovní poměr nejprve na dobu určitou, s možností na dobu neurčitou
- nástupní plat odpovídající zkušenostem a dovednostem, s možností růstu
- nástup možný ihned

Volné místo servisní technik/čka pro lokalitu Ostrava.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Servisní technik/čka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: CSTfire s.r.o.
Ulice: Výstavní 2937
Město: Ostrava
PSČ: 703 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Denisa Chromíková
E-mail: Denisa Chromíková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CSTfire s.r.o.