Asistetnt/ka koordinátora projektu - individuální poradce

  • Teplice

Pracovní místo ( Asistetnt/ka koordinátora projektu - individuální poradce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED
Vhodné i pro absolventy
Požadujeme: PC dovednosti na dobré uživatelské úrovni, orientace v Zákoníku práce a Zákoně o zaměstnanosti, pečlivost, zodpovědnost a loajalita, schopnost samostatné práce, komunikativnost, ohota k rychlému zapracování a doplnění mezer ve znalostech. Místo vhodné i pro absolventy. Praxe ve veřejné správě, personální agentuře nebo zákaznickém servisu výhodou.
Náplň práce: vedení administrativy spojené s realizací projektu ESF, komunikace s účastníky projektu, komunikace se zaměstnavateli v regionu, organizování aktivit projektu
CV a průvodní informace zasílat emailem, osobní schůzku lze sjednat emailem.
Mzda dle výše úvazku v uvedeném rozpění, možnost dalšího navýšení dle plnění úkolů
Výhody: získání praxe v projektech ESF a personalistice
Volné místo asistetnt/ka koordinátora projektu - individuální poradce pro lokalitu Teplice.