FiberTech s.r.o.

Bagrista/bagristka - Montážní technik/technička

Odeslat

Pracovní náplň
BAGRISTA/ MONTÁŽNÍ TECHNIK

Rozšiřujeme realizační tým v lokalitě Pardubicko a okolí. Hledáme kandidáta, který se bude pohybovat v oblasti zemních prací a telekomunikací. Podmínkou je chuť učit se novým věcem.

Místo pracoviště: Pardubicko a okolí
Nástup: ihned/po dohodě.
NÁPLŇ PRÁCE
práce s pásovým minibagrem a UNC (dle potřeby i ruční dokopy)
zodpovědnost za svěřené pracovní stroje
pomocné práce při montáži slaboproudých systémů
POŽADUJEME
praxe s pásovým minibagrem podmínkou
vysoké pracovní nasazení
samostatnost a flexibilita
aktivní přístup k práci
ŘP skup. B, E
NABÍZÍME
seberealizaci v tradiční české společnosti
práce v týmu lidí, které jejich práce baví
motivační mzdové a prémiové ohodnocení dle zkušeností a výkonu
možnost dalšího vzdělávání a růstu
mobilní telefon i na soukromé užívání
další zaměstnanecké benefity

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu: personalistika@fibertech.cz
Volné místo bagrista/bagristka - montážní technik/technička pro lokalitu Živanice.

Požadavky
Obsluha stavebních strojů - pásový minibagr - praxe podmínkou, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Bagrista/bagristka - Montážní technik/technička

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: FiberTech s.r.o.
Ulice: 207
Město: Živanice
PSČ: 533 42

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Věra Kroutilová
E-mail: Věra Kroutilová
Telefon: +420 734 735 049

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FiberTech s.r.o.