Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

DISPONENT/-KA - OBCHODNÍ SLUŽBY

Pracovní místo ( DISPONENT/-KA - OBCHODNÍ SLUŽBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
DISPONENT/-KA - OBCHODNÍ SLUŽBY - pracoviště Jičín.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: gabriela.lachmanovaatcpp.cz.
Požadujeme znalost práce na PC - MS Office, ŘP skup. B - aktivní řidič, komunikativnost, příjemné vystupování.
Nabízíme příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, 3 dny ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

LOGISTIK | Disponent materiálu Máte zkušenosti v oblasti logistiky alespoň jeden rok? K tomu umíte pracovat v Excelu, SAPu a angličtinu používáte na denní bázi? Pak se nám přihlašte na pozici LOGISTIK | Disponent materiálu Co Vás čeká?
Grafton Recruitment s.r.o. Liberec, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

DISPONENT NÁKUPU A LOGISTIKY Jste nyní na pozici nákupčího, máte zkušenost s logistikou a rád byste se profesně posunul/a? Nabízí se Vám jedinečná příležitost! Hledáme DISPONENTA NÁKUPU A LOGISTIKY! Jedná se o menší, moderní automotive společnost s minimální fluktuací a lidským ...
Grafton Recruitment s.r.o. Mladá Boleslav, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

Materiálový disponent Pro výrobní společnost sídlící v Ústí nad Labem obsazujme pozici Materiálový disponent ! Vaší náplní práce na pozici bude převážně:
Grafton Recruitment s.r.o. Ústí nad Labem, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit