Home Kitchen Anděl s.r.o.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce : Radlická 3185/1B , Praha 5 - Smíchov
Způsob prvního kontaktu : telefonicky na č. 736 731 496 nebo
e-mailem - martina@homekitchen.cz
Kontaktní osoba : paní Bc. Fiedlerová Martina
Upřesňující informace : POPIS PRÁCOVNÍ POZICE :
požadujeme spolehlivost, pozitivní přístup, příjemné vystupování, dochvilnost. Nabízíme stabilní zaměstnání, finanční jistotu, profesní růst, práci v mladém kolektivu, směny od pondělí do pátku.
Příprava, výdej pokrmů (snídaně / obědy / večeře)
Zaměstnanecké výhody : zaměstnanecké slevy, benefity, firemní stravování, možnost profesního růstu, stabilní zaměstnání, finanční jistotu.
Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Home Kitchen Anděl s.r.o.
Ulice: Radlická 3185
Město: Praha
PSČ: 150 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Martina Fiedlerová
E-mail: Bc. Martina Fiedlerová
Telefon: +420 736 731 496

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Home Kitchen Anděl s.r.o.