SPECIÁLNÍ PEDAGOG

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SPECIÁLNÍ PEDAGOG ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP: na dobu určitou od 11. 9. 2017 - 31. 12 .2017 s možností prodloužení, místo výkonu práce: Hradec Králové

- Náplň práce: pracuje s dětmi (3 - 6 let) ohroženými sociálním vyloučením v předškolním klubu (plánování, příprava a realizace aktivit vycházejících z Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání včetně zajištění chodu klubu, pořádání akcí pro rodiny s dětmi a přednášek pro rodiče), vykonává speciálně pedagogické činnosti (provádí vstupní, průběžnou a výstupní diagnostiku dětí), nabízí pedagogické poradenství (pracuje s rodiči dětí včetně zvyšování rodičovských kompetencí), aktivně vyhledává a oslovuje potencionální klienty, provádí administrativu spojenou s výkonem činnosti, podílí se na prezentaci služby i organizace a aktivně spolupracuje s návaznou sociální sítí, naplňuje standardy kvality sociálních služeb
- Požadujeme: vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících v platném znění (případně vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. o soc. službách v platném znění), aktivní znalost standardů kvality sociálních služeb i SPO, zákona č. 108/2006 Sb. a zákona č. 359/1999 Sb. v platném znění, schopnost týmové i samostatné práce, dobré komunikační schopnosti a prezentační dovednosti, trestní bezúhonnost, počítačová gramotnost, ŘP skupiny B (aktivní řidič)
- Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v sociální oblasti, prostor pro seberealizaci, prohlubování a zvyšování kvalifikace, práci pod supervizí i metodickým vedením, možnost pracovat v organizaci s 20letou tradicí
- Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: struktu