PROVOZNÍ HYDRAULIKÁŘ

  • Zákupy

Pracovní místo ( PROVOZNÍ HYDRAULIKÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Provádění údržby a oprav na hydraulických a pneumatických strojích a zařízení
- Zajišťování provozuschopnosti strojů a zařízení
Požadujeme:
- SOU / SŠ technického směru (elektro, strojní, SPŠ)
- Ochota učit se novým věcem
- Manuální zručnost, zodpovědnost
- Průkaz řidiče VZV
- Znalost práce na PC výhodou
- Platná vyhláška 50/78 Sb., minimálně § 6 - výhodou
- Svářecí průkaz výhodou
- Praxe na dané pozici výhodou
Nabízíme:
- Dobré finanční ohodnocení (od. 20 000,- Kč)
- Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnost
- Uplatnění vašich zkušeností v mezinárodním prostředí
- Zaměstnanecké výhody a benefity
V případě zájmu se obraťte na personální oddělení, kde Vám poskytneme bližší informace.
Volné místo provozní hydraulikář pro lokalitu Zákupy.