REKULTIVACE Ústí nad Labem, s.r.o.

Automechanik nákladních vozidel (příp. opravář staveb. strojů, svářeč, prostě ši

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Velká Hradební č.p. 3122/52, Ústí nad Labem.
Požadujeme: základní vzdělání, stačí delší praxe šikovného opraváře u oprav strojů či vozidel a opravdový zájem o práci v zavedené stav. firmě.
Nabízíme: mzdu 18 000 - 27 000,- Kč., nástup možný ihned.
Telefonicky si sjednat osobní schůzku.
Volné místo automechanik nákladních vozidel (příp. opravář staveb. strojů, svářeč, prostě šikovný řemeslník ) pro lokalitu Ústí nad Labem.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik nákladních vozidel (příp. opravář staveb. strojů, svářeč, prostě ši

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: REKULTIVACE Ústí nad Labem, s.r.o.
Ulice: Velká Hradební 3122
Město: Ústí nad Labem
PSČ: 400 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Strachota
E-mail: Strachota
Telefon: +420 603 829 003

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: REKULTIVACE Ústí nad Labem, s.r.o.