Operátor výroby - testování

  • Kladno

Pracovní místo ( Operátor výroby - testování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Řídí se výrobním plánem, technologickými a QA předpisy a pokyny vedoucího
Testuje finální výrobky na příslušném testu dle pokynů členů test teamu
Provádí drobné opravy desek plošných spojů
Vede předepsané záznamy

Požadavky:
SOU/SŠ (obor elektrotechniky)
Znalost aplikací MS Office (Word, Excel)
Znalost elektronických součástek výhodou
Základní znalost AJ
NUTNOST Vyhláška 50 (i propadlá)

Schopnosti:
Dobrý zrak
Odpovědnost
Pečlivost
Samostatnost

Nabízíme:
Pracovní prostředí - tichá, klimatizovaná, čistá výroba
Příspěvek zaměstnavatele na stravování (výběr z 5ti jídel, cena od 22 Kč)
Po 1.odpracovaném roce 5 dní dovolené navíc
Příspěvek zaměstnavatele na kafetérii (svačiny)
Příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity
Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
Firemní akce, párty
Čtvrtletní odměny
Roční valorizace mezd
Odměny při pracovních a životních jubileích
Odměny za zlepšovací návrhy až 1.000 Kč
Pracovní oblečení + obuv
Volné místo operátor výroby - testování pro lokalitu Kladno.