ÚDRŽBÁŘ

  • Brno

Pracovní místo ( ÚDRŽBÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: nakup@astramotor.cz

Jsme ryze česká firma a naším životem jsou přesné obráběcí nástroje a vše kolem nich.
Máte zkušenosti v oblasti údržby výrobních strojů? Hledáte práci v Brně? Jste zručný, šikovný a technicky zaměřený člověk? Pak tu máme příležitost právě pro Vás! Do našich řad sháníme údržbáře.
Náplň práce:
Opravy a údržba CNC strojů, převážně slaboproudých zařízení
Všeobecná údržba v rámci budovy a jejího vybavení na základě vlastních zjištění, dle potřeby a dle plánů údržby pro zajištění bezproblémového chodu celé firmy
Zajišťování servisu a oprav u dodavatelů
Průběžné provádění a kontrola technického stavu strojů, zařízení a staveb
Vedení provozních deníků jednotlivých strojů a zařízení
Komunikace s ostatními odděleními
Samostatnost
Požadavky:
Vzdělání technického směru (nejlépe elektro, ale není podmínkou)
Řidičský průkaz sk.B
Znalost výkresové dokumentace - strojní i elektro
Manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost a celková samostatnost
Základní znalost práce na PC
Zkušenost s opravami CNC strojů velkou výhodou
AJ nebo NJ na komunikativní úrovni velkou výhodou
Vyhláška č. 50/1978 Sb, v platném znění, §6 velkou výhodou
Svářečský průkaz velkou výhodou
Nabízíme:
Práci v české, moderní, dynamické a prosperující firmě
Příspěvek na stravování
Možnost profesního růstu
Práce jen na ranní směnu
Volné místo údržbář pro lokalitu Brno.