UNICAR, spol. s r.o.

Autokarosář/ka - klempíř/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Vítkovická 2744/36, Moravská Ostrava
V případě zájmu se dostavte osobně do sídla firmy Po-Pá od 9 do 15 hod., So od 9 do 11.30 hod., příp. pište na e-mail: uctarna@unicar.cz

Kvalifikace-vyučen v oboru autokarosář-klempíř, popřípadě automechanik, praxe v oboru autokarosář alespoň 3 roky jako poslední zaměstnání(popřípadě předchozí zaměstnání), platný svářečský průkaz,(uchazeči s praxí na vozidlech škoda, audi , volkswagen mají přednost). Znalost práce na rovnací stolici.

Další požadavky- řidič.průkaz sk.B, zájem o práci v uvedené profesi, dobrá pracovní morálka, trestní bezúhonnost.

Pozn.: práce v úkolové mzdě s prémií a odměnou - možný hrubý výdělek min. 25.000,-Kč , max. 32.000,-Kč i více/měsíc v závislostí na zručnosti a dovednosti.

Benefity: Stravenky, benefity
Volné místo autokarosář/ka - klempíř/ka pro lokalitu Ostrava.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Jiné - Svářečský průkaz

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Autokarosář/ka - klempíř/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: UNICAR, spol. s r.o.
Ulice: Vítkovická 2744
Město: Ostrava
PSČ: 702 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Josef Michalčík
E-mail: uctarna@unicar.cz
Telefon: +420 724 255 175,595 694 051

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: UNICAR, spol. s r.o.