PRODAVAČ/-KA

Pracovní místo ( PRODAVAČ/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KO: Jedličková Kamila Mgr., tel.: 702 197 409 (volejte v úterý a čtvrtky). Možno přijít pouze v úterý nebo ve čtvrtky osobně na adresu: Jateční 23a, Opava, ale předem si domluvte schůzku s paní Jedličkovou.
Vyučen v oboru, spolehlivost, pracovitost, rychlost a pečlivost při práci, čistý trestní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavači elektro PRODAVAČI ELEKTRO Požadujeme: komunikační a prodejní dovednosti, ochotu vzdělávat se v oboru, umění jednat s lidmi, spolehlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, znalosti práce na PC. Zkušenost v maloobchodě nebo ve službách výhodou. Nabízíme: ...
ELPOS JOSEF TKADLEC, spol. s r.o. Vsetín, Inzerováno včera

Prodavač/ka - skladník/ce Pracoviště: Tovární č.p. 1137/45, Olomouc. Prodejce-skladník elektroinstalačního materiálu, vyučen v oboru elektro, pracovní doba - pracovní dny 7.00 - 15.30 hod. Zam. výhody: stravenky, prémie. Kontakt je možný POUZE e-mailem. Volné místo ...
ELEKTROCENTRUM TRADING spol. s r. o. Olomouc, Inzerováno včera

prodavači květin požadavky: znalost vazby květin.; KONTAKT: předem telefonicky dohodnout schůzku Volné místo prodavači květin pro lokalitu Karviná.
Lubomír Fic Karviná, Inzerováno včera