BIVOJ a.s.

PRODAVAČ/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
KO: Jedličková Kamila Mgr., tel.: 702 197 409 (volejte v úterý a čtvrtky). Možno přijít pouze v úterý nebo ve čtvrtky osobně na adresu: Jateční 23a, Opava, ale předem si domluvte schůzku s paní Jedličkovou.
Vyučen v oboru, spolehlivost, pracovitost, rychlost a pečlivost při práci, čistý trestní rejstřík, praxe v prodeji nebo přímém kontaktu se zákazníkem výhodou.
Pracoviště: podniková prodejna Jateční 23a, Opava, prac. poměr na dobu určitou s možností na neurčito, nástup ihned. Motivující mzda s prémiovou složkou až 4 000 Kč/měs.
Náplň práce: prodej masa a uzenin koncovým zákazníkům; třídění a příprava suroviny, vykládání zboží do výlohy; obsluha pokladny, váhy.
Volné místo prodavač/-ka pro lokalitu Opava.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 12. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRODAVAČ/-KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: BIVOJ a.s.
Ulice: Jateční 2884
Město: Opava
PSČ: 746 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Kamila Jedličková
E-mail: Mgr. Kamila Jedličková
Telefon: +420 702 197 409

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BIVOJ a.s.