Mechanici a opraváři osobních automobilů

Pracovní místo ( Mechanici a opraváři osobních automobilů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
požadujeme samostatnost a praxi v oboru. První kontakt telefonicky, e-mailem, osobně.
Volné místo mechanici a opraváři osobních automobilů pro lokalitu Žalhostice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

COCA-COLA hledá JUNIOR PRÁVNÍKA, 30 000 Kč/měs. Jsi čerstvý absolvent právnického oboru a rád by sis našel/našla zajímavou praxi? Láká Tě možnost práce pro velkou nadnárodní společnost, kterou zná opravdu každý? Pošli nám svůj životopis ještě dnes!
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 9, Plný úvazek, Inzerováno včera

SERVISNÍ TECHNIK strojů, až 35 000 Kč/měs. Máte zkušenosti se servisem stavebních strojů nebo alespoň platnou vyhlášku 50/1978 Sb, paragraf 6? Nevadí Vám cestování jako součást pracovního dne? Potom máme práci právě pro Vás!

AUTOKAROSÁŘ - až 40 000 Kč/měs. Jsou auta Vaším koníčkem, umíte svářet metodou CO2 a máte zároveň zkušenosti jako AUTOKAROSÁŘ? Tak nám neváhejte zaslat svůj životopis a stát se součástí světoznámé francouzské automobilové značky!
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 5, Plný úvazek, Inzerováno včera