Milan Polák

Mechanici a opraváři osobních automobilů

Odeslat

Pracovní náplň
požadujeme samostatnost a praxi v oboru. První kontakt telefonicky, e-mailem, osobně.
Volné místo mechanici a opraváři osobních automobilů pro lokalitu Žalhostice.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mechanici a opraváři osobních automobilů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Milan Polák
Ulice: 2
Město: Žalhostice
PSČ: 411 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Milan Polák
E-mail: Milan Polák
Telefon: +420 602 846 770

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Milan Polák