Marcela Pavelková

Specialisté pro podnikatelské pojištění

Odeslat

Pracovní náplň
z: 7.9.2017 Požadavky: středoškolské vzdělání s maturitou, čistý trestní rejstřík, ŘP skupiny B, uživatelská znalost PC, komunikativnost, obchodní zkušenosti výhodou
Náplň práce: poskytování komplexního poradenského servisu se zaměřením na podnikatelskou klientelu
Nabízíme: profesionální zaškolení, nadstandartní příjem, atraktivní produktové portfolio, zázemí kanceláře, převod stávajících klientů do správy, pravidelné motivační akce a další benefity
Kontakt: Marcela Pavelková, telefonicky na č.: 737 701 142, písemně na email: marcela.pavelkova@ceskapojistovna.cz
Volné místo specialisté pro podnikatelské pojištění pro lokalitu Nový Jičín.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialisté pro podnikatelské pojištění

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Marcela Pavelková
Ulice: Masarykovo nám. 40
Město: Nový Jičín
PSČ: 741 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: M. Pavelková
E-mail: M. Pavelková
Telefon: +420 737 701 142

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Marcela Pavelková