Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Specialisté pro podnikatelské pojištění

Pracovní místo ( Specialisté pro podnikatelské pojištění ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
z: 7.9.2017, a:13.11.2017, Požadavky: středoškolské vzdělání s maturitou, čistý trestní rejstřík, ŘP skupiny B, uživatelská znalost PC, komunikativnost, obchodní zkušenosti výhodou
Náplň práce: poskytování komplexního poradenského servisu se zaměřením na podnikatelskou klientelu
Nabízíme: ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Operátor 5os. CNC frézovacích strojů pracoviště Hulín - operátor 5os. frézovacích center DMG, řídící systém Heidenhain, frézování modelů, AL. segmentů pro výrobu pneu - vzdělání nižší střední odborné v oboru strojírenském, znalost výkresové dokumentace, pasivní AJ - schopnost čtení a ...
PNEUFORM Hulín, a.s. Hulín, Inzerováno včera

Svářeč TIG PRACOVIŠTĚ Holešov - praxe s nerezem, zručnost, chuť pracovat - vzdělání nižší střední odborné, svářečský průkaz výhodou, ŘP B výhodou, PD 6:00-14:30 hod. - kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 14:30 hod.), příp. své písemné ...
SILENTA PLUS, spol. s r.o. Holešov, Inzerováno včera

elektromechanici-autoelektrikáři praxe: v oboru autoelektrikář výhoda, požadavky: znalost práce montáže zařízení na sledování vozidla výhoda; KONTAKT: životopisy zasílat na e-mail Volné místo elektromechanici-autoelektrikáři pro lokalitu Karviná.
AURIS CZ, spol. s r.o. Karviná, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit