TONAK a.s.

Obsluha šicích a vyšívacích strojů

Odeslat

Pracovní náplň
z: 7.9.2017 a: 18.6.2018 Pracovní místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu.
Osobní kontakt: na adrese společnosti v pracovní dny od 08:00 do 10:00 hodin.

Nástup do PP ihned nebo dohodou, pracovní doba od 6:30 do 14:30 hod.
Mzdové podmínky: úkolová mzda, možnost práce přesčas, mimořádných odměn, firemní benefity.
Kontakt: Bohuslava Bitalová, telefonicky na č.: 556 202 480, 606 704 823, písemně na email: bohuslava.bitalova@tonak.cz, osobně na adrese společnosti v pracovní dny od 08:00 do 10:00 hodin.
Volné místo obsluha šicích a vyšívacích strojů pro lokalitu Nový Jičín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obsluha šicích a vyšívacích strojů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: TONAK a.s.
Ulice: Zborovská 823
Město: Nový Jičín
PSČ: 741 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bohuslava Bitalová
E-mail: bohuslava.bitalova@tonak.cz
Telefon: +420 556 202 480,606 704 823

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TONAK a.s.