BARMAN - BARMANKA nočního klubu

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( BARMAN - BARMANKA nočního klubu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Lázně Imperial Karlovy Vary a. s., hledají nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
* příprava a aranžování místností a tabulí
* přijímání a usazování hostů, poskytování rad při výběru pokrmů a nápojů
* přijímání objednávek
* servírování a vydávání pokrmů a nápojů
* dokončování přípravy jídel u stolu (např. flambování, tranšírování apod.)
* ošetřování a nalévání pokrmů
* účast na přípravě a obsluze slavnostních akcí
* pracovní doba 18:30 - 03:00

NABÍZÍME:
* získání zkušeností z prestižního 5* hotelu pod vedením špičkových profesionálů
* odpovídající mzdové ohodnocení, placené zdravotní volno Sick Days
* zaměstnanecké benefity
* příjemné a moderní pracovní prostředí
* možnost ubytování

POŽADUJEME:
* vyučení v oboru
* praxe výhodou
* cizí jazyky výhodou - RJ, NJ či AJ

Kontakt: manažer stravovacího úseku, tel: 353206014, HR@imperial-group.cz

Místo výkonu práce: Hotel Imperial
www.spa-hotel-imperial.cz
Volné místo barman - barmanka nočního klubu pro lokalitu Karlovy Vary.