ved. učitel odb. výcviku obor mechanik instalatér elektrotech. zař.

Pracovní místo ( ved. učitel odb. výcviku obor mechanik instalatér elektrotech. zař. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt: Nováková Martina, tel.: 244007005, e-mail: mnovakovaatzelenypruh.cz
MVP: Zelený pruh 1294/50, 14000 Praha 4
Plat je uveden nástupní, rozhoduje délka praxe, po zkušební době osobní příplatek.
Volné místo ved. učitel odb. výcviku obor mechanik instalatér elektrotech. zař. pro lokalitu Praha.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

APLIKAČNÍ INŽENÝR | ELEKTROTECHNIKA | MEZINÁRODNÍ CESTOVÁNÍ Jsi technicky zaměřený a nevadí ti cestovat? Máš zkušenosti z elektrotechnické výroby a poznáš technologii SMT? Pro mezinárodní společnost, která působí globálně a dodává technická řešení do průmyslových závodů, hledáme akčního kolegu na pozici: ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Test inženýr|vibrace|až 50 000 Kč! Jste nadšený pro oblast elektro a chtěl byste pracovat na zkušebních testech, které nikde jinde v ČR nelze provádět? Hleda se TEST INŽENÝR VIBRAČNÍHO TESTOVÁNÍ! Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu mezinárodní společnosti zabývající se výrobou ...

Servisní mechanik/hydraulik|PRAHA|angličtina Česká společnost zabývající se dodávkami zkušební techniky hledá SERVISNÍHO MECHANIKA! Máte zkušenost se servisem zařízení pro dynamické zkoušky, které jsou poháněny hydraulicky? Pak jste náš člověk! Vyhovovala by Vám příjemná práce v atmosféře ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny