BEDNAR FMT s.r.o.

Plánovač/ka výroby

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt telefonicky nebo e-mailem radka.adamcova@bednarfmt.com.
Požadujeme:
- SŠ, VŠ
- praxe na podobné pozici
- znalost práce na PC
- ŘP sk. B
- znalost ERP systému výhodou
- znalost technické dokumentace
- odolnost vůči stresu, samostatnost, spolehlivost, flexibilita
Náplň práce:
- plánování výroby v ERP systému Helios Green
- komunikace a úzká spolupráce s ostatními středisky
- operativní řešení problému
- plánování výrobních kapacit
- kontrola plnění výrobních termínů a dokončení zakázek
Zaměstnanecké výhody:
- stabilní práce ve firmě s 20 letou tradicí a celoevropskou působností, dynamický kolektiv, perspektiva kariérního růstu, zajímavá práce v moderním prostředí, mobilní telefon, příspěvek na stravování + dovolená navíc, firemní benefity.
Volné místo plánovač/ka výroby pro lokalitu Rychnov nad Kněžnou.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Plánovač/ka výroby

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: BEDNAR FMT s.r.o.
Ulice: 188
Město: Rychnov nad Kněžnou
PSČ: 516 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radka Adamcová
E-mail: Radka Adamcová
Telefon: +420 727 844 911,494 511 415

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BEDNAR FMT s.r.o.