ÚČETNÍ

Pracovní místo ( ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ÚČETNÍ - pracoviště Nová Paka.
Váš životopis spolu s dalšími informacemi zasílejte na emailovou adresu: jitka.fucikovaatzbb.cz
Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme na tel. čísle: 493724159.
.Nabízíme:
- nástup možný dle dohody
- možnost plného nebo zkráceného úvazku
- možnost podílet se na ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Věda a výzkum
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Asistent/ka v přední právní společnosti Jste pečlivá/ý, v administrativě si libujete, a líbilo by se Vám prostředí moderní advokátní společnosti? Domluvíte se alespoň trošku anglicky a německy?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 1, Plný úvazek, Inzerováno včera

HLAVNÍ ÚČETNÍ NEPOŽADUJEME zkušenosti z velkých korporátních společností ani znalost angličtiny, co ovšem POŽADUJEME je perfektní znalost celé problematiky účetnictví, schopnost vést tým účetních, preciznost, systematičnost a férovost!Hledáme HLAVNÍ ...
Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava, Plný úvazek, Inzerováno včera

PODPORA FINANČNÍHO ODDĚLENÍ, 200 Kč/hod. Máte zájem získat zkušenosti v oblasti podnikových financí? Jste časově flexibilní? Nabízíme skvělou příležitost získat praxi ve finančním oddělení mezinárodní společnosti.
Grafton Recruitment s.r.o. Roztoky, Zkrácený úvazek, Inzerováno před 2 dny