ÚČETNÍ

  • Nová Paka

Pracovní místo ( ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ÚČETNÍ - pracoviště Nová Paka.
Váš životopis spolu s dalšími informacemi zasílejte na emailovou adresu: jitka.fucikova@zbb.cz
Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme na tel. čísle: 493724159.
.Nabízíme:
- nástup možný dle dohody
- možnost plného nebo zkráceného úvazku
- možnost podílet se na rozvoji organizace,
- smysluplnou práci v příjemném kolektivu,
- odpovídající finanční ohodnocení obvyklé pro neziskový sektor,
- pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou
- kromě finančního ohodnocení nabízíme příspěvek na dopravu do/ze zaměstnání, - možnost ubytování v bezbariérových pokojích
- zaměstnanci mohou využít také příspěvek na masáže, sociální služby, poskytované organizací (pro sebe i své blízké)
- odborné sociální poradenství, sociální rehabilitace, denní stacionář, půjčovna kompenzačních pomůcek.
Požadavky:
- min. SŠ ekonomického směru,
- dobrá znalost podvojného účetnictví a související daňové legislativy,
- zkušenost s ekonomickými výkazy,
- schopnost samostatného myšlení a rozhodování,
- znalost účetního programu Money výhodou,
- schopnost týmové práce,
- systematičnost a strategické uvažování.
Náplň práce:
- odpovědnost za správné a úplné vedení účetnictví dle vyhlášky č. 504/2002 Sb.,
- sestavení roční účetní závěrky a průběžné uzávěrky,
- odpovědnost za vyúčtování dotací a grantů,
- vytvoření finančního plánu pro následující kalendářní rok,
- aktualizace interních předpisů pro alokaci režijních nákladů,
- sledování čerpání rozpočtů a jejich aktualizace dle skutečně přijatých prostředků,
- pracovní pozice je vhodná pro