Masér/ka

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Masér/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hotel Excelsior, Hlavní třída 121/46, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba Po-Pá 7:00-15:30hod, nebo krátký x dlouhý týden 6:30-18:30hod. Za případné služby v sobotu nebo neděli je poskytnuto volno v týdnu. Požadujeme: platný certifikát na sportovní a rekondiční masáže, další masáže výhodou, základní znalost německého jazyka v oblasti podávání procedur, znalost základů ruského nebo anglického jazyka výhodou. Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu neurčitou se zkušební dobou, k základní mzdě jsou vypláceny měsíční odměny, odměny za doprodej vybraných procedur, poskytujeme stravování s příspěvkem zaměstnavatele, jazykové kurzy, možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění. Kontakt pro zájemce: telefonicky v pracovní dny 10:00-13:00hod, e-mailem anebo osobně na adrese hotelu Monty, Příkrá 218/4, 353 01 Mariánské Lázně.
Volné místo masér/ka pro lokalitu Mariánské Lázně.